Renkami geriausi rajono sportininkai

Kiekvienais metais tradiciškai Skuodo rajono savivaldybės administracijos Kūno kultūros ir sporto centras bei laikraščio „Mūsų žodis“ redakcija renka geriausių sportininkų dešimtuką (moksleivių grupėje) bei vieną geriausią sportininką suaugusiųjų grupėje. Juos gali pabandyti atspėti ir „Mūsų žodžio“ skaitytojai.

Teisingiausiai atspėję bus apdovanoti mėnesio „Mūsų žodžio“ laikraščio prenumerata bei firminiu rašikliu. Jūsų spėjimų lauksime iki gruodžio 27 d., juos galite siųsti el. p. , pranešti tel. 8 69 921 506. Beje, reikia parašyti ne vieną pavardę, o išvardinti visą dešimtuką, suaugusiųjų grupėje – parašyti tik vieną pavardę. Taip pat nurodykite savo vardą, pavardę. Savo spėjimus galite pateikti ir „Mūsų žodžio“ „Facebook“ paskyroje.

Į geriausių moksleivių sportininkų dešimtuką pretenduoja:

1. Augustinas Preibys, lengvaatletis, Lietuvos jaunučių pirmenybių 1-os, Baltijos šalių jaunučių čempionato 4-os, Lietuvos žiemos sezono jaunių ir jaunučių pirmenybių 6-os, Šiaulių miesto atvirų jaunių ir jaunučių pirmenybių 2-os vietų laimėtojas disko metimo rungtyje (jaunučių grupėje).

2. Mantvydas Bertulis, dziudo imtynininkas, Lietuvos jaunių mokinių dziudo čempionato 1-os, Lietuvos jaunių žaidynių 3-ios, Šiaulių miesto atviro suaugusių čempionato 2-os vietų laimėtojas.

3. Toma Šideikytė, dviratininkė, Lietuvos jaunučių dviračių plento čempionato grupinių lenktynių 3-ios, Lietuvos jaunių sporto žaidynių 4-os ir 5-os vietų laimėtoja.

4. Gabrielė Šateikytė, dviratininkė, Lietuvos jaunių sporto žaidynių 5-os, Lietuvos dviračių treko jaunių čempionato 1-os vietų laimėtoja.

5. Dovydas Jonkus, lengvaatletis, Lietuvos jaunučių pirmenybių 5-os, Lietuvos žiemos sezono jaunių ir jaunučių pirmenybių 4-os (jaunučių grupėje), „Žemaitijos taurės“ varžybų 3-ios, Šiaulių miesto atvirų jaunių ir jaunučių pirmenybių 1-os vietų laimėtojas rutulio stūmimo rungtyse (jaunučių grupėje).

6. Vilius Knieža, baidarininkas, Lietuvos mokinių jaunučių čempionato 1-os, Lietuvos jaunių sporto žaidynių 5-os vietų laimėtojas.

7. Rokas Kumpis, dziudo imtynininkas, Lietuvos jaunių mokinių dziudo čempionato 5-os, Lietuvos jaunių sporto žaidynių 7-os, Šiaulių atviro suaugusių čempionato 3 vietų laimėtojas.

8. Kristina Kontvainytė, dviratininkė, Lietuvos jaunių sporto žaidynių 5-os vietos laimėtoja.

9. Ugnius Popovas, krepšininkas, komandos kapitonas, Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 3-ios, Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U-14 5-8 vietų laimėtojas.

10. Mantas Jablonskis, baidarininkas, tarptautinėje „Olimpic Hopes“ regatoje (rinktinės sudėtyje) užėmė 14-ą ir 16-ą vietas, Lietuvos jaunių ir jaunimo čempionate jaunių amžiaus grupėje 2-os ir 3-ios vietų, Lietuvos moksleivių pirmenybių 1 aukso, 3 sidabro ir 1 bronzos medalių, Lietuvos jaunių sporto žaidynių 2-os, Lietuvos čempionato 2-os vietų laimėtojas.

11. Žygimantas Šadeikis, dziudo imtynininkas, Lietuvos jaunių mokinių dziudo čempionato 3-ios, Lietuvos jaunių sporto žaidynių Žemaitijos zonos 1-os, Šiaulių atviro suaugusių čempionato 2-os vietų laimėtojas.

12. Jonas Vaškys, dziudo imtynininkas, Lietuvos jaunių mokinių dziudo čempionato 2-os, Lietuvos jaunių sporto žaidynių 5-os, Lietuvos jaunių sporto žaidynių Žemaitijos zonos 2-os vietų laimėtojas.

13. Arnas Brencius, lengvaatletis, Lietuvos jaunučių pirmenybių 8-os, Lietuvos žiemos sezono jaunių ir jaunučių pirmenybių 6-os vietų laimėtojas disko metimo rungtyje.

14. Jonas Ringys, krepšininkas, Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 3-ios, Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U-14 5-8 vietų laimėtojas.

15. Deivydas Rušinskis, dziudo imtynininkas, Lietuvos jaunučių mokinių dziudo čempionato 3-ios vietos laimėtojas, tarptautinio jaunučių dziudo turnyro „Pavasaris 2017“ nugalėtojas.

16. Merūnas Martinkus, lengvaatletis, „Žemaitijos taurės“ dviejų etapų 3-ios ir vieno etapo 2-os, vidurio Lietuvos ir Žemaitijos regionų varžybų 2-os, Lietuvos jaunučių pirmenybių 5-os vietų laimėtojas šuolio į tolį rungtyje.

17. Arminas Diringis, dziudo imtynininkas, Lietuvos jaunučių mokinių dziudo čempionato 3-ios, Lietuvos jaunių sporto žaidynių Žemaitijos zonos 3-ios, tarptautinio jaunučių dziudo turnyro „Pavasaris 2017“ 2-os vietų laimėtojas.

18. Lukas Vinogradas, lengvaatletis, Lietuvos jaunučių pirmenybių 8-os, Šiaulių miesto atvirų jaunių ir jaunučių pirmenybių 6-os vietų laimėtojas disko metimo rungtyje.

Į geriausio sportininko (suaugusiųjų grupėje) titulą pretenduoja:

1. Zinaida Sendriūtė, lengvaatletė, pasaulio čempionato 12-os vietos, Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės, Lietuvos lengvosios atletikos čempionato nugalėtoja, Lietuvos žiemos ilgų metimų varžybų 1 vietos laimėtoja.

2. Vaclovas Markaitis, dviratininkas, „Etarnit“ MTB kalnų dviračių varžybų N. Akmenėje 1-os, Priekulės MTB kalnų dviračių varžybų 3-ios, Panevėžio taurės (du etapai) MTB kalnų dviračių varžybų 2-os, Žemaitijos taurės (keturi etapai) kalnų dviračių varžybų 1-os vietų laimėtojas.

3. Kęstutis Sakalauskas, motobolininkas, Centrinės Europos lygos 3-ios vietos laimėtojas, tarptautinio turnyro Skuode nugalėtojas, tarptautinio turnyro Ukrainoje nugalėtojas.

4. Paulius Sparnauskas, motobolininkas, Centrinės Europos lygos 3-ios vietos laimėtojas, tarptautinio turnyro Skuode nugalėtojas, tarptautinio turnyro Ukrainoje nugalėtojas.

5. Valentas Mickus, krepšininkas, Lietuvos mažųjų miestelių krepšinio lygos 4-os vietos laimėtojas, geriausias lygos kovotojas dėl atšokusių kamuolių.

6. Albinas Beržanskis, dviratininkas, Lietuvos dviračių čempionato 4-os vietos laimėtojas per 50 metų grupėje.

7. Algirdas Padleckis, automobilių sportas, Mažeikių automobilių slalomo varžybų 1-os, „GoSpeed“ slalomo varžybų 3-ios, Platelių automobilių sporto varžybų 1-os, Alsėdžių automobilių sporto varžybų 1-os vietų laimėtojas.

8. Donatas Valbasas, šachmatininkas, Priekulės (Latvija) taurės šachmatų varžybų 1-os, Skuodo Kalėdinio-Naujametinio turnyro 1-os vietų laimėtojas.

9. Simona Avtuchoviča, rankų lenkikė, Lietuvos suaugusiųjų čempionato 1-os, tarptautinio turnyro „Žemaitijos taurė“ 1-os vietų laimėtoja.

10. Gintautas Rubinas, motobolininkas, Centrinės Europos lygos 3-ios vietos laimėtojas, tarptautinio turnyro Skuode nugalėtojas.

11. Lina Padleckienė, automobilių sportas, „GoSpeed“ slalomo varžybų 3-ios, Platelių automobilių sporto varžybų 1-os, Alsėdžių automobilių sporto varžybų 1-os, Jurbarko autosporto čempionato I etapo 3-ios vietų laimėtoja.

12. Arvidas Kazlauskas, stalo tenisininkas, Lietuvos komandinio stalo teniso regionų B lygos 5-os, Lietuvos vyrų (veteranų) čempionato 12-os vietos laimėtojas asmeninėje įskaitoje, komandinio stalo teniso turnyro Kovo 11 –ajai paminėti nugalėtojas.

13. Robertas Mažrimas, stalo tenisininkas, Lietuvos komandinio stalo teniso regionų B lygos 5-os, Lietuvos vyrų (veteranų) čempionato 12-os vietų laimėtojas asmeninėje įskaitoje, komandinio stalo teniso turnyro Kovo 11–ajai paminėti nugalėtojas.

14. Vygintas Pitrėnas, baidarininkas, Lietuvos suaugusių čempionato 6-os ir 13-os vietų laimėtojas.

15. Deivydas Ledinauskas, tenisininkas, Skuodo rajono teniso pirmenybių nugalėtojas, Telšių teniso varžybų 2-os vietos laimėtojas, komandinio „Žemaitijos taurė“ teniso turnyro prizininkas.

16. Edvardas Šmita, tenisininkas, Skuodo rajono teniso pirmenybių prizininkas, komandinio „Žemaitijos taurė“ teniso turnyro prizininkas.

17. Petras Kaniava, automobilių sportas, Pajūrio slalomo Klaipėdoje AWD klasėje 1-os, „Audi“ klubo „Jūros šventės“ slalomo AWD klasėje 1 vietų laimėtojas, „Medinio ratlankio taurės“ slalomo varžybų AWD klasėje 5 etapų nugalėtojas.

18. Žydrūnas Jakštas, kikboksininkas, Jurbarko miesto kikbokso taurės varžybų, atvirų Rygos kikbokso turnyro, Palangos miesto kikbokso taurės varžybų pirmų vietų laimėtojas.

Mūsų žodžio“ redakcija

Paskelbta kategorijoje: Naujienos, Pranešimai

Parašykite komentarą