Nugalėjo II-ajame Žemaitijos mokinių krepšinio taurės ture

Lapkričio 27 d. Kretingoje įvyko Žemaitijos mokinių krepšinio taurės II-asis turas. Jame žaidė ir Skuodo KKSC berniukų (g. 2003 m.) krepšinio komanda (treneris Linas Mitkus). Skuodiškai pusfinalyje nepaliko jokių vilčių Palangos sporto centro bendraamžiams, juos nugalėję rezultatu 85:29, ir finale susitiko su Kretingos sporto mokyklos krepšininkais, kurie gana netikėtai antrajame pusfinalyje nurungė Plungės SRC komandą. Rezultatu 64:26 finalo rungtynes laimėjo skuodiškiai, kurie ir tapo II-ojo turo nugalėtojais. Kretingos SM užėmė antrą vietą, treti liko Palangos sporto centro auklėtiniai, ketvirti – Plungės SRC jaunieji krepšininkai. Trečiasis Žemaitijos mokinių krepšinio taurės turas įvyks Skuode.