Trys gerosios naujienos iš UAB „Skuodo šiluma“: kuo jos naudingos klientams?

Įsiklausiusi į savo klientus UAB „Skuodo šiluma“ atsinaujino net trimis esminiais punktais. Stengdamasi dėl klientų patogumo ji taip pat nepamiršta ir savo siekio – tapti viena iš šiuolaikiškiausių bendrovių Skuode. Tam pritaikomi nauji ir inovatyvūs sprendimai.

Nuotr. Unsplash.com

Europiniais pinigais finansuojama elektros stotelė 

Lietuvos energetikos agentūra siekdama spręsti elektromobilių (EV) privačių įkrovimo stotelių tinklo nepakankamumo problemą jau nuo 2022 metų rugpjūčio kvietė juridinius asmenis teikti paraiškas dėl EV įkrovimo stotelių įrengimo darbovietėse. Tarp 2024 metais pateikusiųjų paraiškas buvo ir UAB „Skuodo šiluma“, kuri gavo patvirtinimą, jog stotelės įrengimas bus finansuojamas.

UAB „Skuodo šiluma“ vadovas Tomas Jurgutis. Nuotr. iš asm. archyvo.

Dabartinis „Skuodo šilumos“ vadovas Tomas Jurgutis teigė, jog šią idėją puoselėjo jau ir anksčiau šias pareigas ėjęs, o dabar Skuodo miesto meru esantis Stasys Gutautas. Todėl T. Jurgutis sakė, kad palaikymas buvo, taigi, jam liko tik tai įgyvendinti realiai. Tam buvo pasirinktas operatorius ir gamintojas UAB „Elinta Charge“.

Stotelė jau įrengta ir laukia ja pasinaudosiančiųjų, o tai gali padaryti ne tik Skuodo rajono gyventojai, bet ir svečiai. Ją galima rasti Skuode Šatrijos g. 27 šalia įmonės UAB „Skuodo šiluma“. Čia įrengti du lizdai 11 kW ir 22 kW, kuriais įkrauti transporto priemone itin paprasta. Tam reikalinga tik „Elinta Charge“ programėlė, o joje galima matyti ne tik sesijos metu išnaudotą elektros kiekį, bet ir ją apmokėti. Kilovatvalandės kaina šioje stotelėje – 0,36 Eur.

Nuotr. Unsplash.com

Įmonės organizacinės struktūrinės schemos bei darbuotojų pareiginių aprašų pasikeitimai

Nuo šių metų birželio 10 dienos UAB „Skuodo šiluma“ įvedė pokyčius organizacinėje struktūrinėje schemoje bei pareiginiuose aprašuose. Kaip teigė įmonės vadovas T. Jurgutis, tai buvo reikalingas pokytis. „Ne esant visų darbuotojų vienodiems pareiginiams aprašams kildavo pavadavimo ar papildomų atliekamų funkcijų tarp darbuotojų diskusijų.“, – komentavo jis.

Šį pokytį T. Jurgutis įvardijo kaip esminį, nes įmonėje atsirado funkcijų pavaldumo bei procesų aiškumas tarp darbuotojų – kolegų. Klientai tai turėtų pastebėti aptarnavimo kokybėje bei papildomų paslaugų pasiūloje. „Ne paslaptis, kad visiems darbuotojams rugpjūčio mėnesį bus organizuojami mokymai, keliama darbuotojų kvalifikacija ir aptarnavimo kultūros lygis. Mokymų metu esame numatę pasitvirtinti aptarnavimo standartą, dėl to mūsų klientai turėtu pajusti pokyčius.“, – atskleidė įmonės vadovas.

Kadangi, pokytis didelis, todėl siekiama, kiek įmanoma, išvengti nesklandumų. Todėl visą informaciją susijusią su juo bus galima rasti internetinėje svetainėje www.uabskuodosiluma.lt. Čia bus skelbiama tiek struktūrinė schema, tiek kiekvieno specialisto kontaktai.

Nuotr. Unsplash.com

Patvirtintas papildomų paslaugų teikimas ir jų kainos

UAB „Skuodo šiluma“ matydama poreikį papildomų paslaugų teikimui miestelėnams, Skuodo rajono gyventojams bei juridiniams asmenims, nusprendė apsibrėžti jų sąrašą ir kainas. „Kadangi esame daugiabučius Skuode administruojanti įmonė, matome, kad reikėtų dalį paslaugų teikti ir patiems gyventojams, kad patenkinti daugiabučių namų klientų poreikius bei galimai atsirasiančius ir išorės klientus.“, – sprendimą komentavo T. Jurgutis.

Sąraše paslaugų gausu, nes čia darbai nuo sklendės iki maišytuvo ar net šildymo katilo pakeitimo. Jų kainas įmonė tikina išlaikanti konkurencingas, kurios nustatytos atsižvelgus į rinkos padėtį Skuode ir konsultuojantis su ekonomistu.

Įmonės vadovas teigė, jog neretai pokyčiai įmonėje priimami atsižvelgiant į klientų poreikius, tačiau nepamirštant ir kito siekio. „Tampame ne tik inovatyvi, bet ir platesnio spektro paslaugas teikianti įmonė Skuode, o tai didina jos vertę bei žinomumą tarp gyventojų ir Skuodo rajono įmonių.“, – paaiškino T. Jurgutis.

Rugilė Mileriūtė. Užsak. Nr. 030.

 

 

 

Parašykite komentarą