„HELIOS Galerija“ – pajūrio namų sprendimai

Lietuvos pajūris kiek kitoks nei visa šalis: čia vyrauja kitos spalvos ir pučia kitokie vėjai. Apie tai, kaip susikurti jaukius namus, paklausėme Klaipėdos „Helios Galerijoje“ įsikūrusių salonų atstovų.

Indrė ŽALIMAITĖ, salono „Vadasiga“ atstovė, pastebi, kad pirkėjai ieško natūralumo, pavyzdžiui, medžio apdailos. „Mediniai akustiniai skydai – sąlyginai naujas sprendimas, kuris suteikia jaukumo, kuria šilumos įspūdį“, – pasakoja I. Žalimaitė. Pardavėjų teigimu, žmonės ieško praktiškų, lengviau valomų ilgaamžių perdirbamų audinių. „Vadasigos“ atstovė pastebi, kad, rinkdamiesi balkonų ar terasų baldus, pajūrio pirkėjai akcentuoja savybes, kurios kitų regionų gyventojams nesvarbios. „Vienas iš kriterijų – kad baldų nenupūstų vėjas“, – sako I. Žalimaitė. Investavus į tvirtesnius, drėgmei ir šalčiui atsparius terasos baldus, nereikia jaudintis dėl jų sandėliavimo ir išnešti kaskart, kai, išlindus saulei, norime pasimėgauti jos spinduliais.

„Klaipėdiečiai pirmenybę teikia natūralioms medžiagoms, žemiškoms spalvoms, akmens raštams ir faktūroms“, – pastebi ir salono „Linea“ Klaipėdoje vadovė Diana BERTAŠIENĖ. Kaip vieną populiariausių pastarųjų metų tendencijų ji išskiria XXL matmenų plyteles, kurias galima klijuoti ant grindų, ant sienų ar naudoti stalviršiams. „Akmens raštai, faktūra ir natūralios žemiškos spalvos – tokiomis savybėmis išsiskiria šios plytelės. Tokio tipo plytelės visada išlaikys savo vertę ir bus lengvai priderinamos moderniuose bei klasikiniuose interjeruose ir eksterjeruose“, – sako D. Bertašienė. „Plytelės, kurios imituoja akmenį, medį, marmurą, atrodo šiltai ir jaukiai – kiekvienas galime pasirinkti patinkančius raštus“, – sako ji.

„Klaipėdiečiai savo namams ieško estetikos ir jaukumo“, – sako salono „ARV“ direktorius Aldas ADOMAITIS. Kalbėdamas apie santechnikos tendencijas, jis atkreipia dėmesį, kad į madą grįžta šlifuoto aukso, prigesinto plieno spalvos. Jų formos varijuoja nuo plokščių iki aptakių, o pasirinkimas labiausiai priklauso nuo interjero stiliaus. „Visada prašome atsinešti plytelių pavyzdį, kad atitiktų baldų atspalvis – antraip vonios kambaryje bus daug nebūtinai derančių spalvų“, – sako ilgametę patirtį šioje srityje turintis A. Adomaitis ir pastebi, kad, kintant technologijoms, maišytuvai gaminami taupesni. Pavyzdžiui, netgi populiarios didelio skersmens dušo galvos leidžia mėgautis dušu be didelių vandens sąnaudų. „Per didelę 30 cm skersmens dušo galvą išteka maždaug 8 litrai vandens per minutę. Kuo ji modernesnė, tuo taupesnė.“

Viskas po vienu stogu

Klaipėdoje, Taikos pr. 56, įsikūrusi „HELIOS Galerija“ po vienu stogu subūrė įvairių interjero sričių – dažų, plytelių, apšvietimo, grindų, santechnikos, virtuvės baldų, minkštųjų baldų ir miegamojo baldų, aksesuarų – ekspertus, kad jie Jums padėtų priimti geriausius sprendimus, realizuojant pokyčius namuose.

„Idėja kurti galeriją gimė, bendraujant su naujakuriais, statybų rangovais ir architektais, kurie būdavo priversti blaškytis po įvairias parduotuves skirtingose miesto vietose, taip sugaišdami daugybę laiko. Dabar įsirenginėjantys arba atnaujinantys savo namus pajūrio gyventojai turi tikslingą erdvę, kur gali rasti įvairiausių, patikimų prekės ženklų prekių ir profesionalią pagalbą“, – sako HELIOS Galerijos įkūrėjai. Jie akcentuoja, kad galerija orientuota į pirkėją, kuris ieško kokybės ir išskirtinių sprendimų, kuriančių prabangių namų jausmą.

„Helios Galerija” įsikūrusi Taikos pr. 56, Klaipėdoje. Daugiau – www.heliosgalerija.lt

Užsak. Nr. 043