Skuodo rajone, Luobos Vienkiemyje vyko Psichologinės gerovės ir psichinės sveikatos stiprinimo dviejų dienų stovyklą „Išgirsk, jausk ir pažink“

Spalio 8–9 dienomis, Skuodo rajone, Luobos Vienkiemyje įvyko Psichologinės gerovės ir psichinės sveikatos stiprinimo dviejų dienų stovyklą Išgirsk, jausk ir pažink“.

Į Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamą stovyklą susirinko 23 dalyviai, norintys laisvą savaitgalį praleisti turiningai ir prasmingai. Visą šį savaitgalį dalyviai dalyvavo įvariuose užsiėmimuose (skyrė dėmesį savo kūno pajautimui, užsiimė meno terapija, tyrinėjo savo vidinį pasaulį, atrado svarbių įžvalgų apie save bei atlikinėjo kitas veiklas).

Savaitgalio stovykla Išgirsk, jausk ir pažink“! – tai nuostabi galimybė kompleksiškai susipažinti su sveikos gyvensenos idėjomis ir išmokti praktiškai jas pritaikyti savo kasdienybėje.

Stovykla rengiama vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. liepos 31 d. įsakymu Nr. V-1733 Psichologinės gerovės ir psichikos sveikatos stiprinimo paslaugų teikimo tvarkos aprašu.

Užsak. Nr. 081