Pasibaigė 2025-ieji, o su jais – ir rajono laikraščio „Mūsų žodis“ prenumerata šiems metams su galimybe laimėti puikių prizų, kuriuos įsteigė mūsų miesto verslininkai bei individualių įmonių savininkai.
Nors redakcijoje esanti dėžutė su prenumeratos užsakymo kvitais kasdien gausėja, manome, jog dar yra prenumeratorių, turinčių galimybę laimėti prizą, tik pamiršusių ar vis neprisiruošiančių kvituką atnešti, atsiųsti arba įmesti į prie redakcijos durų esančią pašto dėžutę. Prenumeratos kvitų lauksime iki sausio 20-os dienos. Vėliau pateikusieji galimybės laimėti prizo nebeturės.

(0)







