Į redakciją kreipėsi Skuodo rajono gyventojas, išsakęs susirūpinimą dėl tamsių miestelių ir gyvenviečių gatvių. Jo teigimu, daugelyje rajono vietų apšvietimas naktį vis dar išjungiamas apie 23 valandą, todėl žmonės priversti judėti visiškoje tamsoje. Gyventojas pastebi, kad toks vaizdas ypač krinta į akis grįžus iš užsienio šalių, kur net mažiausi miesteliai turi nuolatinį naktinį apšvietimą. Pasak jo, per penkiolika metų ši problema liko neišspręsta, o rajono gyventojai tiesiog priprato prie tamsos.
Atsižvelgdama į gyventojo išsakytą nuomonę ir nuogąstavimus, kreipiausi į Skuodo rajono savivaldybę, pateikdama klausimus apie dabartinę gatvių apšvietimo situaciją, planuojamus modernizavimo darbus ir galimybes užtikrinti bent dalinį apšvietimą per visą naktį. Savivaldybei buvo pateikti klausimai apie apšvietimo tinklo būklę, naktinį apšvietimą, galimus LED ar saulės energija veikiančių šviestuvų diegimo planus, finansavimo paraiškas bei apskritai apie rajono strategiją šioje srityje.
Į šiuos klausimus atsakė Skuodo rajono savivaldybės administracijos direktorė Levutė STANIUVIENĖ, pateikusi išsamų savivaldybės komentarą apie esamą situaciją ir numatomus sprendimus (kalba netaisyta):

(0)

